‘Ju mungova?’, Enca publikon foto sapo zgjohet nga gjumi, gjysma e gjoksit jashtë


Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka kohë që nuk bëhet e gjallë në rrjete sociale, duke ngritur dyshime dhe aludime të ndryshme tek fansat e saj.


Mirëpo sot sapo është zgjuar nga gjumi bukuroshja me forma të kolme ka publikuar një foto vetëm me reçipeta ku shkruan: Mirëmëngjes, ju mungova?


Ajo ka nxjerrë në pah gjoksin bombastik që duket sikur po i shpërthen nga reçipetat, duke zgjuar kështu dhe ndjekësit e saj nga gjumi.


loading...
loading...

SHKRUAJ NJË KOMENT

0 Comments