Pojana: Qeveria e oligarkëve, larg halleve të qytetarëve!


Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së në Tiranë, Klevi Pojana ka publikuar një foto nga dera e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjitikës ku në të është shkruajtur me bojë të zezë "Naftëtarët në grevë, Ministria hesht".

Kjo është një shenjë e radhës së protestës së naftëtarëve që prej shumë ditësh janë në grevë urie për shkak të mungesave të pagave.

Postimi i plotë

Foto që nuk ka nevojë për shumë koment!

Qeveria e oligarkëve, larg halleve të qytetarëve!
loading...
loading...

SHKRUAJ NJË KOMENT

0 Comments