Tërmet në Durrës

Tërmet në DurrësLëkundje tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm rreth orës 07:00 në qytetin bregdetar të Durrësit. 

Epiqendra ka qenë në Detin Adriatik, me një thellësi prej 5 km dhe magnitudë 3.5. 

Tërmeti u regjistrua 40 kilometër në perëndim të Tiranës dhe 24 kilometër larg Durrësit.
loading...
loading...

SHKRUAJ NJË KOMENT

0 Comments