International

Auto News

Labels

Ajo i ul mbathjet dhe provokon fort...


Nieena Jade është një nga modelet më seksi në botë.

Por, me postimin e fundit ajo ka provokuar rëndë ndjekësit e saj që i ka në Instagram

Kjo se, Nieena pozoi me pak rroba në trup derisa ka hyrë në pishinë.

Dozën e provokimit e shtoi edhe gjuha që e nxori jashtë.loading...

SHKRUAJ NJË KOMENT

0 Comments