Dalin pamjet nga aksidenti i rëndë në Korçë, ja kush është viktima

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme, ku për pasojë humbi jetën një person.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në aksin nacional Korçë-Pogradec, konkretisht te kryqëzimi i fshatit Rrëmbec.

Automjeti doli nga rruga dhe zuri poshtë drejtuesin e saj, i cili humbi jetën.

Raportohet se viktima është Keli Bode, 40 vjeç, banues në fshatin Orman.

Disa pamje janë publikuar nga vendi i ngjarjes, ku duhet thënë se pamjet janë mjaft të rënda.
loading...
loading...

SHKRUAJ NJË KOMENT

0 Comments