Vizita e delegacionit të Venecias/ Presidenti Meta paralajmëron konferencë për shtyp

Presidenti i vendit Ilir Meta ka paralajmëruar se do të zhvillojë një konferencë me gazetarët ditën e sotme në orën 17:00 rreth vizitës së delegacionit të Komisionit të Venecias në Tranë.

“Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të japë sot një konferencë shtypi në ora 17:00 në ambientet e institucionit, me rastin e vizitës së një përfaqësie të Komisionit të Venecias të ftuar nga Kuvendi i Shqipërisë.

Presidenti Meta do të jetë i hapur për çdo pyetje dhe i gatshëm për të dhënë çdo përgjigje, në mënyrën më transparente.”thuhet në njoftimin e Presidencës.
loading...
loading...

SHKRUAJ NJË KOMENT

0 Comments