Labels

International

Auto News

Labels

Popular Posts

Popular Posts

Pas një lufte të gjatë operacionesh, ndërron jetë ish-komisari

Është ndarë nga jeta ish-komisari Elvis Kalamishi. Ai humbi jetën pas një lufte të gjatë operacionesh. Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e ka dhënë Shoqata e Punonjësve të Policisë në lirim.

“Me hidhërim mësuam largimin prej nesh të kolegut tonë të nderuar, komisar Elvis Kalimishi. Një koleg i përkushtuar dhe njeri dinjitoz humbi betejën me vdekjen pas një lufte të gjatë operacionesh.

Shprehim ngushëllimet më të thella familjes, të afërmve dhe kolegëve të Organizatës së Policisë.

I përjetshëm qoftë kujtimi i Komisar Elvis Kalamishi”, shkruan Shoqata.
loading...
loading...

SHKRUAJ NJË KOMENT

0 Comments