Labels

International

Auto News

Labels

Popular Posts

Popular Posts

26-vjeçarja futet në sfidë me nënën e saj 51-vjeçare, konkurrojnë se kush i ka të pasmet më të bukura

Jen Selter është një ndër gratë më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është kthyer në një inspirim për gratë që duan të mbajnë trupin në formë dhe të kenë linja perfekte.

Në Instagram ajo ka rreth 13 milionë ndjekës që admirojnë bukurinë e saj. Selter është e fiksuar pas palestrës dhe pjesën më të madhe të kohës e kalon aty.

Ajo publikon foto shpesh nga stërvitja e përditshme. Por 26-vjeçarja nuk është bërë lajm për këtë gjë këtë herë.

Jen është bërë lajm, pasi ka marrë përsipër të stërvisë edhe nënën e saj 51-vjeçare, madje edhe është futur në sfidë me këtë të fundit.

E themi këtë, pasi ajo ka filluar të postojë foto të sajat me nënën e saj, ku tregon të pasmet e të dyjave dhe pyet se cila janë më të bukura.

Nga fotot mund të thuhet se nuk dallohet fare se kush është nëna e kush është e bija. E mesa duket përkushtimi i 26-vjeçares ndaj palestrës i ka dhënë frytet e veta.
loading...
loading...

SHKRUAJ NJË KOMENT

0 Comments