Xhensila Myrtezaj “djeg” rrjetin, publikon foton e nxehtë nga shtrati


Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të shumtë janë ata që kanë interes për të.

Xhensila ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me stilin e saj të veçantë dhe shpeshherë edhe me fotot që publikon në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka bërë sërish që sytë të kthehen nga ajo, pasi ka publikuar një foto shumë sensuale në Instagram.

Vetëm me të brendshme dhe me një këmishë të bardhë, Xhensila provokon ndjekësit me foton e nxehtë nga shtrati.

Komentet dhe pëlqimet padyshim kanë qenë të shumta. Xhensila di si ti godasë në zemër fansat e saj dhe jo vetëm.
loading...
loading...

SHKRUAJ NJË KOMENT

0 Comments