"Tërbohet" vlonjati, gjen gruan dhe vjehrrën në krevat me një burrë tjetër

Nuk janë të pakta rastet ku tradhëtia është prezente edhe në çiftet shqiptare. Një martesë ka përfunduar në divorc, pasi një burrë nga Vlora ka kapur gruan me të dashurin në shtëpi.

Burri, i cili kishte merak ta linte gruan vetëm në shtëpi, kishte marrë vjehrrën që të qëndronte me të. Mirëpo, nënë e bijë duket se nuk e kanë patur problem që të ftojnë në krevat edhe një mikun e tyre.

Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, pas këtij episodi aspak të këndshëm burri është divorcuar nga gruaja. Ai kishte vendosur një ditë të kthehej më herët se zakonisht nga puna, kur sapo hapi derën e shtëpisë u përballë me një skenë të pahijshme duke gjetur gruan sëbashku me vjehrrën në shtrat me një tjetër.

Gazetari raporton ngjarjen në Aldo Morning Show:


Një burrë, i cili punon në një fabrikë këpucësh kishte merak ta linte nusen vetëm dhe kishte marrë vjehrrën. Por një ditë është kthyer nga puna më shpejt dhe ç’të shikonte, nusja bashkë me vjehrrën me një tjetër në krevat. Pas ngjarjes burri është divorcuar nga gruaja”.

loading...
loading...